neuroregulacja

NEUROREGULACJA

CZYM JEST

Neuroregulacja to proces przywracania równowagi układu nerwowego oraz optymalizacja jego pracy. Celem jest trwała poprawa fizycznych i intelektualnych możliwości klienta. 

KIEDY NALEŻY STOSOWAĆ

Neuroregulacji warto poddać się profilaktycznie raz-dwa razy w roku celem wprowadzenia korekt w Twoim zdrowiu fizycznym, emocjonalnym i mentalnym lub w momencie, gdy utożsamiasz się z którymś z punktów poniżej :

  • czujesz niepokój, lęk, zniechęcenie
  • odczuwasz brak spokoju, masz kłopoty z pamięcią, koncentracją
  • boisz się wyzwań, brakuje Ci energii
  • odczuwasz lęk przed chorobą, cierpieniem

PAKIET NEUROREGULACJA BASIC

ZAWIERA RAPORTY

  • badanie funkcji neuroprzekaźników
  • indywidualna analiza emocji
  • spersonalizowane rekomendacje stylu życia
  • spersonalizowne zalecenia suplementacyjne

CENA BRUTTO 300 PLN

PAKIET NEUROREGULACJA STANDARD

ZAWIERA

  • 3 x pakiet NEUROREGULACJA BASIC – do wykorzystania przez klienta w ciągu 3 m-cy od daty zakupu

CENA BRUTTO 600 PLN

JAK PRZEPROWADZIĆ PROCES

 1 krok – wykonaj pierwsze badanie STRD, określ Twoje energetyczne zasoby, zbadaj poziom distressu. Otrzymasz : swój obraz stresu w ciele, swoje zasoby energetyczne, suplementację neuroregulacyjną, jadłospis poprawiający chemię mózgu oraz rekomendacje dotyczącą zmian i pracy nad sobą. Skonsultuj się z Partnerem Instytutu Energomedica, który wykonywał badanie i zastosuj pierwsze rekomendacje.

2 krok – wykonaj drugie badanie STRD (po ok. 30 dniach). Po konsultacji z Partnerem Instytutu Energomedica wprowadź ewentualne korekty.

3 krok – wykonaj trzecie badanie STRD (po ok. 30 dniach). Po konsultacji z Partnerem Instytutu Energomedica ustabilizuj nowe nawyki życiowe.

W jaki sposób poprawiać funkcjonowanie układu nerwowego

Rekomendacje przedstawione w badaniu STRD mają na celu utrwalenie zmian w Twoim życiu. Pokazują jak zmienić pewne elementy Twojego życia tak, aby poprawić jego harmonię. Nie musisz wprowadzać ich wszystkich od razu. Zacznij od tych najprostszych jak np. suplementacja. Potem, z każdym dniem, wprowadzaj kolejne. Są one tak ułożone aby Twoje   objawy ulegały stopniowo remisji. Rekomendacje te regulują Twoje nadmiary lub niedobory energii. Celem programu zdrowotnego jest przede wszystkim uruchomienie Twoich zasobów wewnętrznych do samoleczenia i do wzrostu samoświadomości własnego ciała i umysłu.

więcej o neuroregulacji przeczytasz TUTAJ

Photo by Dawid Zawiła on Unsplash