neurolider

NEUROLIDER

GENEZA

Neuroprzywództwo staje się trendem coraz bardziej poszukiwanym i pożądanym, dlatego na podstawie badań 189 000 osób w 81 różnych organizacjach na całym świecie, ustaliliśmy jak często pewne rodzaje zachowań przywódczych są stosowane w ich organizacjach oraz które z nich determinują sukces a które porażkę w biznesie. Efektem naszej wieloletniej pracy jest projekt NEUROLIDER.

CZYM JEST

Neurolider to kompleksowy program oceny potencjału pracownika, zespołu czy przedsiębiorstwa. To program diagnozujący zarówno z perspektywy jednostki jak i grupy osób. Poznając, dzięki badaniu STRD, działanie i wpływ poszczególnych stresorów na nasze życie osobiste i zawodowe, możemy nie tylko poznać przyczynę stresu czy gorszych wyników w pracy, naszych mocnych i słabych stron, ale także nauczyć się zauważać, akceptować i redukować negatywny wpływ niektórych z nich. W konsekwencji odzyskując witalność, efektywność w pracy, spokój w życiu osobistym. To idealny program dla wszystkich osób obciążonych stresem czy wypaleniem zawodowym. Wyjątkowe narzędzie dla jednostki, ale i menedżera, który zarządza zespołem. To projekt oparty na technologii diagnostyki termograficznej STRD oraz doświadczeniach wielu ekspertów z zakresu medycyny, zarządzania i motywacji. Program NEUROLIDER daje możliwość bardzo dokładnej diagnostyki „najsłabszych ogniw” i oferuje gotowe rozwiązania, które możemy wdrożyć już w dniu diagnozy. Ze względu na prowadzone w ramach projektu indywidualne konsultacje, każdy z uczestników ma możliwość zrozumieć i przepracować swoje wyzwania w sposób optymalny. Cały proces jest absolutnie bezinwazyjny i przyjazny dla uczestników programu.

KIEDY NALEŻY STOSOWAĆ

Programowi Neurolider warto poddać się profilaktycznie raz-dwa razy w roku celem wprowadzenia korekt w Twoim życiu zawodowym lub w momencie, gdy utożsamiasz się z którymś z punktów poniżej :

  • czujesz że Twoje wyniki w pracy są niezadowalające
  • odczuwasz brak dobrej relacji z samym sobą oraz zespołem w pracy
  • boisz się wyzwań, brakuje Ci energii do działania
  • odczuwasz potrzebę poprawy jakości funkcjonowania firmy

PAKIET NEUROLIDER BASIC

ZAWIERA RAPORTY

  • badanie funkcji neuroprzekaźników w kontekście pozycji lidera
  • indywidualna analiza emocji w procesie zarządzania
  • spersonalizowane rekomendacje stylu zarządzania firmą lub zespołem
  • spersonalizowne zalecenia suplementacyjne, poprawiające funkcjonowanie układu nerwowego

CENA BRUTTO 300 PLN

PAKIET NEUROLIDER STANDARD

ZAWIERA

3 x pakiet NEUROLIDER BASIC – do wykorzystania przez klienta dla siebie lub dla zespołu w ciągu 3 m-cy od daty zakupu

CENA BRUTTO 600 PLN

JAK PRZEPROWADZIĆ PROCES

 1 krok – wykonaj pierwsze badanie STRD, określ Twoje energetyczne zasoby, zbadaj poziom distressu. Otrzymasz : swój obraz stresu w ciele, swoje mocne i słabe strony, suplementację neuroregulacyjną, jadłospis poprawiający chemię mózgu oraz rekomendacje dotyczącą zmian i pracy nad sobą. Skonsultuj się z Partnerem Instytutu Energomedica, który wykonywał badanie i zastosuj pierwsze rekomendacje.

2 krok – wykonaj drugie badanie STRD (po ok. 30 dniach). Po konsultacji z Partnerem Instytutu Energomedica wprowadź ewentualne korekty.

3 krok – wykonaj trzecie badanie STRD (po ok. 30 dniach). Po konsultacji z Partnerem Instytutu Energomedica ustabilizuj nowe nawyki w życiu i firmie.

UWAGA ! Zaproś do badania Twoich najbliższych współpracowników, zarząd lub członków zespołu. Dzięki temu zobaczysz obraz swojej organizacji z obiektywnej perspektywy. Ustalimy jak bardzo jesteś spójny (lub nie) z zespołem. Razem wdrożymy odpowiednie zalecenia, abyś mógł cieszyć się uznaniem jako lider i harmonią w relacjach ze współpracownikami. Program neurolider ma na celu poprawienie koherencji (spójności) Twojej i Twojego zespołu.

W jaki sposób poprawiać funkcjonowanie układu nerwowego

Rekomendacje przedstawione w badaniu STRD mają na celu utrwalenie zmian w Twoim życiu i biznesie. Pokazują jak zmienić pewne elementy, aby poprawić jego harmonię. Nie musisz wprowadzać ich wszystkich od razu. Zacznij od tych najprostszych. Potem, z każdym dniem, wprowadzaj kolejne. Są one tak ułożone aby Twoje objawy niepowodzeń ulegały stopniowo poprawie. Rekomendacje te regulują Twoje mocne i słabe strony. Celem programu jest przede wszystkim uruchomienie Twoich zasobów wewnętrznych do wzrostu samoświadomości własnego ciała, umysłu i biznesu.

 

Photo by rawpixel on Unsplash